5 יוטיוברים ישראלים מומלצים!

מה זה Vlog

יוטיוברים הם שם דבר

יוטיוב הוא מקום ענק של יוצרי תוכן שהתפרסמו בזכות הסרטונים מעלים. אין ספק שהיוטיוברים הם אלו שמכתיבים את האווירה ברשתות החברתיות ובחיי היום-יום שלנו. לכן, מי שרוצה להיות מעודכן בטרנדים חדשים מוכרח לעקוב אחריהם.
אך מציאת היוטיוברים המצליחים בישראל עלולה להיות משימה לא כזו פשוטה. בשביל זה בדיוק אני שמח לשתף אתכם ב-5 יוטיוברים ישראלים שכדאי לכם להכיר ואפילו להירשם בתור מנוי.

GuyTv - Israeli Youtuber
גיא טיוי – באמת צריכים להסביר?

#1 – GuyTV

היוטיובר הישראלי הראשון הוא GuyTV. גיא, בחור ג'ינג'י עם הרבה הומור מעלה סרטונים קצרים באורך של 2-5 דקות המדברים עם כל מיני נושאים או טרנדים בצורה מאוד הומוריסטית וייחודית, מה שהופך את הסרטונים שלו לכל כך ממכרים לצפייה. אחד המאפיינים הבולטים שמשויכים לו, הוא הפתיחה של כל סרטון שבו אומר "מה קורה שרעולות?!" שהפך לחלק בלתי נפרד ממנו. הערוץ מונה כיום 252,627 רשומים וממשיך לעלות.

#2 – נועה פילטר, מי לא מכיר?

הערוץ השני הוא דווקא ערוץ שמנוהל ע"י בחורה בשם נועה פילטר, ומכך גם השם לערוץ "נועה פילטר". הסרטונים שהיא מעלה מלאים בהומור ואנרגיות טובות. זו בוודאי גם הסיבה שיש לה כעת 98,001 רשומים ביוטיוב, הישג מרשים מאוד בהתחשב בזמן שהיא נמצאת ביוטיוב.

#3 – עובדות מעניינות וביקורות תוכן

הערוץ השלישי והוותיק מכולם הוא TopGeek. הערוץ מנוהל ע"י הזוג קרין ונמרוד, שכיום הם הורים לשני ילדים חמודים. הסרטונים בערוץ מתאימים לכל גיל ולכל המשפחה ותמיד כיף לצפות בהם. אחת הסדרות המצליחות בערוץ היא "דברים שלמדתי היום" שבה נמרוד וקרין מציגים דברים חדשים שמן הסתם לא ידעתם או לא הכרתם. הסדרה הזו לא רק שמעניינת מאוד אלא גם מעשירה מאוד. אותו דבר אפשר להגיד גם על ביקורות הסרטים והסדרות הכנים שהם עושים, דבר שנותן אינדיקציה אמיתית לגבי טיב הסרט ואם כדאי לרוץ לקולנוע לצפות בו או שאפשר לוותר. ערוץ מוצלח וותיק מאוד בקהילה הישראלית ומונה כיום 202,461 רשומים, ואני מאמין שהמספר הזה ימשיך לזנק כל עוד הם ימשיכו עם העבודה המצוינת שהם עושים.

#4 – מערכונים מצחיקים שלא תראו בשום מקום אחר

הערוץ הרביעי הוא הערוץ של אור ותום- SugarZaza. לפני שאספר לכם פרטים נוספים על מה שהם עושים בערוץ, אצטט את איך שהם מתארים את הערוץ בתיאור: " אנחנו עושים דברים, לפעמים הם גם יוצאים מצחיקים." – וזה בדיוק ככה. בערוץ הם מעלים סרטונים קורעים מצחוק שתואמים מאוד את האישיות השמחה והמרעננת שהם מביאים ליוטיוב. מלבד סרטונים הם יצרו גם סרטים שלמים שהצליחו בגדול ברשת. אור ותום גם כן ותיקים מאוד ביצירת תוכן ביוטיוב, וערוצם מונה כיום כ-200,000 רשומים.

Srutonim - Youtube channel
שרוטונים – סרטוני אנימציה שיקרעו אתכם מצחוק
 

#5 – פרסומות אנימציה שיקרעו אתכם מצחוק

הערוץ החמישי והאחרון הוא אולי הגדול והמוכר מכולם. הלוא הוא "שרוטונים", ערוץ שבו מועלים סרטוני אנימציה ברמה גבוהה ומקצועית, שחלק גדול מהם נעשים מאוד ויראליים בגלל שהם כל כך מוצלחים ומצחיקים. אחד הלהיטים שלהם היה עם חיקוי לשיר " גנגנם – סטייל" (שנקרא "גמבה-סטייל") שצבר למעלה מ-68 מיליון צפיות! ואם כבר מדברים במספרים, הערוץ קרוב מאוד לחצי-מיליון רשומים ומונה כיום 416,000 רשומים, וכל זה בלי לדבר על המספרים ברשתות החברתיות האחרות.

השלב הראשון בלהיות יוטיובר הוא להכיר את יוטיוב!

לחצו כדי ללמוד על קיצורי המקלדת החשובים ביוטיוב

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!