איך להוריד שירים מהאינטרנט?

איך להוריד שירים מהאינטרנט

כן, זה אפשרי!

שאלה שתמיד שואלים אותי, בעיקר חברים ומשפחה בכל זמן נתון, היא "תגיד, אתה יודע איך להוריד שירים מהאינטרנט?", ולכן אני כותב לכם את הכתבה הזו, על מנת להציג לכם כלי הורדת שירים מיוטיוב חדש שבנינו, במיוחד בשבילכם מאחר והרבה פעמים התקלתם אותנו בשאלות כאלו, וגם אנחנו לא מצאנו כלי מתאים וחינמי שבאמת עובד.

אז איך הכלי עובד? שאלה מעולה, אנסה לסכם את זה בכמה משפטים כדי שזה יהיה פשוט ונוח להבין אותו ואת הפונקציונאליות המלאה שלו, ואם לא הבנתם או יש לכם עדיין שאלות לאחר ההסבר – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

בואו ניגש לעניין – איך מתחילים?

אז ככה, הכלי בעצם מבקש לדעת איזה שיר תרצו להוריד, באמצעות קישור או שם השיר, מה זה אומר בפועל? זה אומר שאתם יכולים או להזין קישור ישיר לסרטון ביוטיוב שאותו תרצו להוריד, או פשוט לכתוב את שם השיר ולבצע חיפוש פנימי בעזרת הכלי, ובתוך החיפוש לבחור איזה שיר תרצו תרצו להוריד.
כמו שאתם יודעים, הורדת שירים מיוטיוב היא לא כזו פשוטה כמו שזה נשמע, ולכן הכלי משתמש באתר צד שלישי שמבצע את ההתחברות בינינו לבין יוטיוב, ומציע לנו אפשרות להוריד כל סרטון ביוטיוב, וכך נותן לכלי את המרחב להוריד למחשב שלכם כל סרטון שתרצו.

איפה הקאץ'? כמה עולה?

אוקיי, אז מה הקאץ'? מנוי חודשי? תשלום חד פעמי? הורדת תוכנה?
אענה במילה אחת – לא.
כעת ארחיב – אנחנו היינו צמאים ליצור מוצר שיודע לבצע הורדת שירים מיוטיוב בצורה חלקה לכל שיר שתרצו, ישר מהדפדפן, ללא התערבות תוכנה. לכן, חוויית המשתמש הרבה יותר חלקה ומהנה, וכמובן שאנחנו מדברים פה על כלי בתשלום של… 0 שקלים! הכלי הוא חינמי לחלוטין ללא תשלומים חודשיים, שנתיים או כל מודל תשלום אחר, הוא פשוט חינם לכולם!

אני רוצה להוריד שירים מהאינטרנט בחינם

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!