ספירת מילים

לשם מה נועד כלי ספירת מילים?

כלי ספירת מילים הוא כלי שנועד לתת לכם את האופציה לבדוק ולמדוד את כמות המילים במאמר או בטקסט שכתבתם, או באחד כזה שקיבלתם ממישהו אחר.
בעזרת ספירת מילים, תוכלו לדעת לכמה פסקאות ראוי לחלק את המאמר או קטע הטקסט, ואף לכמת את הזמן הממוצע שיקח קריאתו, וכך לחלק את המאמרים שעליכם לקרוא (לדוגמה, במהלך למידה למבחן) למאמרים ברמת הקושי המועדפת עליכם. לדוגמה – האופציה הידועה ביותר היא להשאיר את המאמרים הארוכים ביותר בהתחלה, כדי להתחיל בהם ולאחר מכן להמשיך עם מאמרים 'קלים' יותר, מפאת כמות המילים הקטנה יותר בהם.

שימושים

בעזרת ספירת מילים, תוכלו גם לקחת טקסט גדול שכתבתם ולחלק אותו למספר טקסטים קטנים יותר, על מנת להעביר אותו מסר בכמה טקסטים שונים, שווי ערך בכמות המילים המופיעה בהם. דוגמה טובה לכך היא כאשר רוצים להעביר מסר עם טקסט גדול באמצעות פרזנטציה – יש צורך בחלוקה שווה של הטקסט כדי לשפוך אותו על פני כמה שקופיות, על מנת שכל שקופית לא תכלול בתוכה יותר מדי מלל ש'ישעמם' את הצופה.

ללא ספק, כלי ספירת מילים יכול להיות רלוונטי להרבה קהלי לומדים – סטודנטים בתקופת מבחנים, חיילים בתקופת למידה, מרצים, מעבירי פרזטנציות, אנשי עסקים, ובעצם לכל אחד באשר הוא שמתעסק הרבה במסמכים וקטעי טקסט ארוכים.

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!