מה זה Vlog?

מה זה Vlog

ולוג – הקדמה

אם אתם עוקבים אחרי ערוצים או הטרנדים שהולכים בתקופה האחרונה ביוטיוב, מן הסתם יצא לכם לראות לפחות פעם אחת סרטון של Vlog (ולוג).
אז מה זה בעצם ולוג? ואיך גם אתם יכולים לעשות סרטון ולוג משלכם שאחרים יאהבו לצפות? במאמר הזה אשתף אתכם בכמה טריקים להפוך את הולוג שלכם למעניין יותר.

קודם כל, הולוג הוא קיצור של וידאו-בלוג ( Video – Blog) והוא מאפשר לכל אחד לשתף בסרטון את שגרת היום-יום ואת החוויות שעבר באותו יום ולהעביר לצופים תחושה של שייכות.

טיפים ליצירת ולוג מוצלח

טיפ ראשון, הפכו את הסרטון שלכם לקצבי! אתם יכולים לעשות את זה על ידי הורדת שירים מיוטיוב והוספה שלהם לסרטון. במיוחד כדאי להוסיף שירים בקטעים שהם בלי דיבור או הצגה של נופים שאתם רוצים להציג, זה יגרום לסרטון להפוך להרבה יותר זורם וכיפי לצפייה. שימו לב שקראתם את החוקים בנוגע לזכויות יוצרים של שירים במידה ואתם רוצים לעלות את הולוג ליוטיוב.

אני רוצה להוריד מוזיקה מיוטיוב ולצרף לסרטון שלי

טיפ שני, ערכו את הסרטונים שלכם, והשקיעו בהם! וודאו שאתם חותכים קטעים שאינם רלוונטיים או שלא  רואים בהם כלום, הצופים יעדיפו תמיד לראות סרטון כמה שיותר מתומצת וערוך. בנוסף, בעריכה תוכלו להוסיף אפקטים וכיתוב, שיהפכו את הסרטון למושלם. וכמובן, בעריכה תוכלו לשלב גם את הנאמר בטיפ הקודם לגבי הורדת שירים מיוטיוב וההטמעה בחלקים מהולוג שלכם.

טיפ שלישי, וודאו שאתם מצלמים יום עמוס וגדוש בפעילויות וחוויות! לא יעניין את הצופים לצפות בסרטון שבו כל מה שרואים זה איך אתם יושבים מול המחשב או הטלוויזיה בבית. אם תצלמו אתכם יוצאים מהבית ועושים כל מיני דברים חדשים ומעניינים שאנשים בדרך כלל לא עושים- זה ימשוך יותר קהל וגם יהיה יותר כיף ומעשיר בעבורכם.

מה זה Vlog
ולוג – כל אחד יכול

דבר אחרון שאני ממליץ לכם לעשות, הוא לצפות בולוגים של אנשים אחרים וללמוד מהסרטונים שלהם איך הם הפכו אותם ליותר מעניינים ויותר מושכים לצפייה. תתפלאו לראות כמה דברים אפשר ללמוד מהסרטונים של אחרים, ועל הדרך תקבלו כמה רעיונות לדברים שאתם יכולים לצלם.

אהבתם? החכמתם? אל תתביישו, שתפו לחברים, גם להם מגיע!

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!