ההוכחה לכך שניתן להצליח ביוטיוב

זה לגמרי קיים

יש אנשים שעובדים בתור מתכנתים לחברות מחשבים ויש אנשים שפתחו חנות לכלי בית, אבל יש כאלו שמעלים סרטונים לערוץ היוטיוב שלהם, שבו יש מיליוני עוקבים ולמעשה, הם מרוויחים טוב יותר מרוב העבודות האחרות.

העניין הוא די פשוט- גם אתם יכולים להצליח מיוטיוב! ביוטיוב תוכלו למצוא עשרות-אלפי ערוצים שלא הייתם בהכרח חושבים שהולכים להיות להיט ובפועל הם מרוויחים המון כסף מפרסומות ומימון בסרטונים שלהם. אגב, אם תמיד עניין אתכם כמה היוטיוברים באמת מרוויחים ורציתם לקבל עוד קצת סטטיסטיקות, ממליץ לכם לבדוק את מנוע SocialBlade. עם המנגנון הזה תוכלו להזין את שם הערוץ ולקבל סטטיסטיקות ודירוגים ביחד לערוצים אחרים וגם לראות רווח משוער.

הצלחות קיימות הן הלימוד הטוב ביותר

קחו לדוגמא את HowToBasic, בחור אוסטרלי שהתחיל להעלות סרטונים שבו הוא מראה איך לעשות כל מיני טריקים ושיטות כדי להפוך את החיים לטיפה יותר קלים. למשל, תוכלו למצוא אצלו סרטון שבו הוא מראה כמה שיטות איך לא לבכות מחיתוך בצל או איך להשיג קוביות בבטן.
לפי מנוע SocialBlade, הוא יכול להרוויח עד 125 אלף דולר רק מהפרסומות שבסרטונים שלו! כמו כן, תוכלו לראות שמונה הרשומים עולה בכמעט רבע מיליון רשומים חדשים בכל חודש.

אני רוצה לדעת מי הערוצים הכי מרוויחים ביוטיוב

כל אחד יכול להצליח ביוטיוב
כל אחד יכול להצליח ביוטיוב

דוגמא נוספת הם ה-SlowMoGuys. אתם לא מאמינים כמה מרתק זה לצפות בבלון מלא מים מתפוצץ במהירות של 15,000 פריימים לשנייה או כמה יפה לראות איך נראה ירייה ברובה מתחת למים.
שני בחורים בריטיים החליטו לקחת את התחום של סרטונים בהילוך איטי צעד אחד קדימה. כיום הם מונים למעלה מ-12 מיליון רשומים.
לפי מנוע SocialBlade, הם מרוויחים בסביבות ה50,000$ בכל חודש, חוץ מסרטונים ממומנים חיצונית שהם מעלים.

ערוץ נוסף שהצליח הוא Audio Library, שעושה חיים קלים לשאר היוצרים ביוטיוב ומציע מגוון ענק של שירים להורדה שיכולים לשמש בתור מנגינות רקע לכל סרטון בלי שום בעיה של הפרת זכויות יוצרים. כיום הערוץ מונה 1.5 מיליון רשומים וזה ממשיך לעלות.

כמו שראיתם, כל רעיון טוב שעולה לכם בראש- יכול להצליח, אם תאמינו ברעיון שלכם ותשקיעו בו כמה שיותר. זה יכול להתחיל מתחום של אומנות ועד ערוץ של מוזיקה ושירים להורדה מיוטיוב. העיקר שתבחרו את התחום שמעניין אתכם ושאתם טובים בו.

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!