איך לשמוע שירים במקביל לשימוש באייפון?

איך לשמוע שירים במקביל לשימוש באייפון?

כולנו מכירים את הבעיה הזו

אם אתם בעלי אייפון (הבעיה קיימת גם במכשירי אנדרואיד), וודאי נתקלתם בבעיה שכל משתמשי YouTube נתקלו בה- רציתם לשמוע שירים מ-YouTube בזמן שאתם משתמשים באפליקציות אחרות באייפון או אפילו בזמן שיצאתם לריצה ונתקלתם בבעיה גדולה- אין אפשרות לנגן סרטוני YouTube ברקע או שהמסך סגור. מהסיבה הזאת, חייבים להשאיר את המסך דולק על הסרטון כל הזמן, למרות שזה זולל סוללה ומה באמת הסיכוי שלא יילחץ לנו שום דבר?
בשביל זה, הכנתי עבורכם מדריך שיסביר לכם איך בכמה צעדים פשוטים אפשר להריץ סרטונים מ-YouTube ברקע.

רגע, זו דרך חוקית ורשמית?

למעשה יש, והיא ע"י שימוש בשירות פרימיום של יוטיוב בשם 'YouTube Premium'. שירות זה מתומחר ב- 11.99$ לחודש או 17.99$ לחשבון משפחתי. בעזרת חשבון זה ניתן להריץ סרטונים ברקע, לצפות ללא פרסומות וגישה לתכנים ייחודיים ומקוריים.
האם שירות זה זמין בארץ? לא, השירות הזה אינו זמין כרגע בישראל, ולכן יש צורך בשיטה אחרת (שהיא גם חינמית!).

הבנתי, אז איך מתחילים?

שלב ראשון, פתחו את YouTube דרך הדפדפן Safari (לבעלי iOS 7-9) או הורידו את הדפדפן Opera Mini (לבעלי iOS 10) מחנות האפליקציות.
אגב, הדפדפן Opera Mini מאוד מומלץ גם לשימוש רגיל. הוא מהיר, נוח ובעל המון אפשרויות. כמו כן, הוא חוסך בצריכת נתונים ומצויד במקלדת מאוד נוחה ושימושית.

שמיעת שירים במקביל לשימוש באייפון

אחרי שהורדתם את הדפדפן הזה (או כל דפדפן דומה), פתחו אותו והיכנסו לyoutube.com. כעת, חפשו ופתחו את הסרטון או השיר שאותו אתם רוצים לנגן ברקע.

כעת, לחצו על כפתור הבית במכשיר והאודיו אמור להפסיק מייד שאתם מועברים לדף הבית. אבל אם אתם תציגו את פאנל הבקרה ע"י החלקה מתחתית המסך, אתם אמורים לראות את השם של הסרטון בתיבת "מתנגן עכשיו" (Now Playing) יחד עם כפתור "פליי". לחצו על הכפתור הזה והמוזיקה תתחיל להתנגן שוב, בלי שהווידאו יוצג. המוזיקה תמשיך גם לאחר כיבוי המסך.

רגע, אפשר לנגן שיר רק שם?

בנוסף לתיבת "מתנגן עכשיו" בתחתית המסך, יש עוד מקומות שמהם תוכלו להורות לאודיו להמשיך להתנגן. כמו למשל, במסך הנעילה שבו יופיע תיבת נגינה דומה שממנה תוכלו לשלוט על המוזיקה באותה הדרך. (למרות שלמעשה, ברוב המקרים צריך ללחוץ על כפתור הפליי לפחות פעם אחת בפאנל הבקרה על מנת שתיבה זו תוצג גם במסך הנעילה). שימו לב שלאחר שהפעלתם כך את האודיו, תוכלו להשתמש בכפתורי הווליום של המכשיר בשביל להנמיך או להגביה את עוצמת הסאונד.

חוץ מזה, במידה ואתם בעלי השעון החכם של אפל (Apple Watch) שמסונכרן עם האייפון, תוכלו לשלוט על ההפעלה, העצירה וכפתורי הווליום גם משם.

כמובן שתהיה לכם גישה לפאנל הבקרה גם בזמן שאתם משתמשים באפליקציות אחרות, למרות שמשחקים מסוימים עלולים להפסיק את המוזיקה כדי להשמיע את צלילי המשחק. המדריך הזה זהה גם להפעלת אודיו מVimeo – ואתרי שידור סרטונים נוספים.

מקווים שלמדתם משהו חדש, ויותר מזה – מקווים שעזרנו לכם להנות יותר מהאייפון שלכם.

אני רוצה ללמוד איך להוריד שירים לאייפון שלי

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!