איך לפתוח ערוץ ביוטיוב?

ערוץ ביוטיוב – כל אחד יכול

אם אתם עוקבים אחר ערוצים ביוטיוב, גם אם זה יוטיובר שמשחק במשחקי וידאו או ערוץ של מתיחות וניסויים חברתיים, ושאלתם את עצמכם אם גם אתם יכולים לפתוח ערוץ ולהעלות לשם סרטונים בדברים שאתם טובים בהם או שפשוט אתם רוצים לשתף אחרים באישיות שלכם – אז זהו, שאתם יכולים! וזה מאוד פשוט.
אז איך פותחים ערוץ יוטיוב? אני אציג לכם כמה שלבים פשוטים שאחריהם תהיו הבעלים הגאים של ערוץ יוטיוב חדש ברשת.

איך מתחילים? מה צריך לעשות?

השלב הראשון הוא פתיחת חשבון Google חדש. עם החשבון הזה תוכלו לנהל את כל השירותים שGoogle מציעה, וביניהם גם יוטיוב. אמנם תוכלו להשתמש גם בחשבון הקיים שלכם, אבל מומלץ ליצור חשבון חדש כדי שתוכלו להפריד בין המיילים האישיים ובין המיילים הקשורים לערוץ, ולא תצטרכו להחליף פרטים ושמות של החשבון הישן.

דבר מומלץ שכדאי לעשות הוא לשים בתמונת פרופיל של החשבון Google לוגו של הערוץ. את הלוגו הזה הצופים יוכלו לראות כשהם מחפשים את הערוץ ביוטיוב או שולחים לכם מייל. זה גם אחלה מיתוג לערוץ שלכם!
כדי ליצור לוגו מושך ויפה מומלץ לקחת את הזמן ולעצב את הלוגו בתוכנות העריכה למיניהם, כמו Photoshop. אם אתם בכל זאת לא בטוחים איך עושים את זה- שאלו חבר שמבין בזה, הוא בוודאי ישמח לעזור.

השלב השני הוא ההגדרות הנוגעות לערוץ. אתם רוצים לוודא שאתם יודעים הכל בנוגע לערוץ שלכם ולכן כדאי לפתוח את חלונית הגדרות הערוץ בחשבון היוטיוב שלכם ולבדוק שם מה ניתן לעשות ומה הם מציעים. ברגע שתכירו את כל האפשרויות העומדות לפניכם אתם תוכלו לנצל אותם עבור פיתוח הערוץ. דבר נוסף שחשוב לבדוק בכללים ובהגדרות הערוץ, הוא בנוגע לשירים שהורדתם במנגנוני שירים להורדה מיוטיוב למיניהם. לא תמיד מותר להוסיף אותם לסרטונים שלכם מסיבות של זכויות יוצרים!

NCS - מוזיקה חינמית ומוסרית
NCS – מוזיקה חינמית ומוסרית

תשקיעו, כמו שהייתם רוצים שישקיעו בכם

השלב השלישי ואולי החשוב ביותר הוא הסרטונים. לא משנה איזה סגנון של סרטונים החלטתם שאתם רוצים להעלות, וודאו שאתם מעלים את הסרטונים המושקעים ביותר שאתם יכולים ליצור ועם תמונת נושא שמושכת את העין.
טיפ ממני- תוסיפו מוזיקה לסרטונים, תוכלו להשתמש בשירותי הורדת שירים מיוטיוב על מנת להוריד מערוצים אחרים מוזיקה לסרטונים שלכם. ערוץ מאוד מומלץ למנגינות רקע הוא NoCopyrightSounds, או בקיצור NCS.

השלב הרביעי והאחרון הוא שיתוף הערוץ והסרטונים. על מנת להגיע לקהל רחב יותר שיצפה בסרטונים ויחווה את דעתו עליהם בתגובות- אתם חייבים לשתף אותם. אתם יכולים לשתף אותם עם החברים או ברשתות החברתיות, כמו Facebook  או Twitter.

וזהו, יש לכם ערוץ יוטיוב משלכם! אל תשכחו שבשביל להצליח שם צריך גם להשקיע.

אני רוצה להוריד סרטונים של ערוצים מיוטיוב למחשב שלי

אהבתם? אל תשכחו לשתף ולהשאיר תגובה, גם למכרים שלכם מגיע להנות מתוכן איכותי.

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!