איך להוריד שירים לאייפון

הורדת שירים לאייפון

איך בעצם מורידים שירים לאייפון?

אפל ממשיכה להוציא מכשירים חדשים, כל אחד יותר משוכלל מהקודם עם פיצ'רים חדשים ומפרט יותר מתקדם. אך למרות כל ההתקדמות והחידושים, עדיין יש משהו שחסר וזה הורדת שירים לאייפון כדי שנוכל למלא את רשימת ההשמעה שלנו.  
בעזרת הורדת השירים לאייפון אין צורך בחיבור מתמיד לאינטרנט או להיות במקום עם קליטה.
אז איך בעצם אנחנו יכולים להוריד שירים לאייפון? זה מסובך?
זה ממש לא מסובך? האמת היא שזה ממש פשוט. בשביל להפוך את התהליך לכמה שיותר פשוט, אני אשתף איתכם את השלבים להורדת שירים מהאתר. אם תעקבו אחרי השלבים זה לא אמור לקחת יותר מכמה שניות לכל שיר.

שלב ראשון – בחירת שירים להורדה

הצעד הראשון בדרך להורדת השירים הוא החלק הכיף ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש את השירים שאתם אוהבים בYouTube ולפתוח אותם. אם אתם מתכננים להוריד כמה שירים, מומלץ לפתוח את כולם מראש בחלוניות נפרדות או פשוט להוריד אחד אחד בהתאם לשלבים הבאים.
שימו לב שניתן להוריד כל שיר, כל עוד הוא נמצא בYouTube וזמין לצפייה או להאזנה.

שלב שני – פתיחת כלי ההורדה

הצעד השני שעליכם לעשות הוא לפתוח את הכלי להורדת שירים הנמצא בדף הראשי ולהעתיק להדביק את הקישורים בתיבה המיועדת לכך במערכת. בכל פעם שימו קישור של שיר אחד. את הקישור לכל שיר תוכלו למצוא בתיבה העליונה בדפדפן (לא משנה באיזה דפדפן אתם משתמשים).
אם אתם משתמשים באפליקציה של YouTube באייפון, תצטרכו ללחוץ על סימון ה-3 נקודות בחלק העליון של המסך ושם לבחור ב"העתק את הקישור".
הלינק שהעתקתם אמור להראות בדרך כלל משהו כזה:www.youtube.com/watch?v=YYYYYYYYYY   או לפעמים אפילו גרסה מקוצרת יותר. אם זה לא נראה כך או דומה, נסו להעתיק שוב כדי לוודא שלא מועתק דבר אחר.

אני רוצה להוריד שירים לאייפון שלי בחינם!

שלב שלישי ואחרון – הורדת השירים בקליק אחד

הצעד השלישי והאחרון הוא בחירת הפורמט הרצוי. אחרי שהדבקתם את הלינק במערכת, האתר אמור להציע לכם להוריד את שיר במגוון פורמטים, בחרו שם את הפורמט המועדף עליכם. (MP3 מומלץ מאוד! שומר על איכות סאונד גבוהה!)

עשיתי את כל השלבים, מה עכשיו?

אם עקבתם אחר השלבים וביצעתם את כולם כשורה- סיימתם! ההורדה אמורה להתחיל ישירות לאייפון שלכם. ההורדה בדרך כלל לא אמורה לקחת יותר מ20-30 שניות, כמובן שקצב זה משתנה בהתאם לאורך השיר ולקצב החיבור לרשת.
כעת, אחרי שלמדתם את כל התהליך להורדת שירים מהמדריך, אתם יכולים לעשות את זה לכל שיר ביוטיוב ובכל זמן!

הורדת שירים לאייפון
הורדת שירים לרשימות השמעה באייפון – קלי קלות

 

מה היתרונות להורדת שירים לאייפון?

ובכן, בהחלט אפשר להיכנס לYouTube בכל פעם שאתם רוצים לשמוע שיר. הבעיה מתחילה מתי שאין לכם גלישה לאינטרנט או שיש קליטה חלשה, שאז YouTube לא יוכל להריץ אף סרטון. בנוסף לכך, הרבה יותר נוח ליצור רשימת השמעה על האייפון ולסדר לכם את השירים בסדר שאתם אוהבים ולשמוע ברצף בלי הפרעות.
חוץ מזה, ברגע שהורדתם את השיר לאייפון- הוא יישאר שם! לא משנה אם השיר/ הסרטון כבר נמחקו מYouTube מאיזשהי סיבה.
עם המדריך הזה תוכלו לנצל את הכלי הנמצא באתר להורדת שירים ישירות לאייפון וליהנות מכל היתרונות הכלולות בזה.

לחץ כאן כדי ללמוד איך להוריד רינגטונים בחינם היישר לאייפון שלך

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!