איך להוריד קליפים מיוטיוב?

איך להוריד קליפים מיוטיוב

קליפים הם בדיוק כמו סרטונים רגילים

תמיד השאלה הפופולארית ביותר שלגביה אני נשאל על ידי חברים קרובים חובבי מוזיקת פופ, היא איך להוריד קליפים מיוטיוב.
שאלה קצת מצחיקה אם אתם שואלים אותי, כי הורדת קליפים מיוטיוב הם בעצם הורדת סרטונים לכל דבר, או יותר נכון אותו דבר כמו הורדת שירים מיוטיוב, טוב, לפחות זה מה שחשבתי בהתחלה כשחשבתי על זה.

שירים = קליפים

אם תיכנסו לעומק של העניין, תראו שבעצם כשאנחנו מורידים שירים כקבצים, אנחנו לרוב מורידים קבצי mp4, שהם קבצי שמע בלבד (כמובן שיש גם פעמים שנוריד קבצים בסיומת webm,3gp או אפילו mp3, אבל זה לא קורה לעתים קרובות). לעומת זאת, כשאנחנו רוצים להוריד סרטוני וידאו שלמים, שכוללים גם את הקליפ עצמו וגם את הסאונד, אנחנו מדברים על קבצים בסיומת של וידאו, כגון avi או mov. לכן, אכן יש שוני בין הורדת שירים מיוטיוב לבין הורדת סרטונים, ולכן ארצה לחדד את העניין ולהסביר כיצד אפשר להוריד את כל הקליפ כולל הסאונד.

הורדת קליפים מעולם לא הייתה פשוטה יותר

כשאנחנו מדברים על הורדת סרטון מיוטיוב, אנחנו בעצם מדברים על להשתמש בכלי המובנה שלנו, המספק אפשרות להזין קישור ישיר לקליפ שאותו רוצים להוריד, או פשוט לחפש את שם הקליפ בחיפוש מובנה ולאחר מכן לבחור איזה מן התוצאות להוריד. לגבי איכות הקליפ, העניין מאוד תלוי ולא קבוע מאחר ויש פעמים שזמינה הורדה של הקליפ באיכות גבוהה מאוד (לדוגמה 720p), ויש פעמים שההורדה תהיה זמינה רק באיכות נמוכה (לדוגמה של 144p). בשני המקרים, אנו ממליצים כן להוריד את הקליפ גם אם אתם לא מרוצים מרמת האיכות, מאחר והרבה פעמים גם איכות נמוכה מספיקה כדי לצפות בקליפ ולהנות ממנו.

מקווים שתשתמשו בכלי להורדת הקליפים האהובים עליכם, בהצלחה!

אני רוצה להוריד קליפים מיוטיוב בחינם

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתף בווצאפ
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב pocket
Pocket

מה דעתכם?

רגע, לפני שאתה עוזב!

רצינו לשאול אם אהבת את האתר, והאם תחזור אליו שוב.
אתה מוזמן לפרט למה, רק אם תרצה!

נ.ב אגב, אם אהבת - תן לנו לייק!